Slovo ředitele

15. 8. 2024, 13:24

1. 7. 2024

Vážení rodiče, milí žáci, přátelé školy,

jmenuji se Jiří Pejšman a od 1. 7. 2024 jsem byl jmenován Radou MČ Praha 4 ředitelem ZŠ Plamínkové, Praha 4. Stát v čele školy je pro mě velká čest, odpovědnost i výzva, podílet se na rozvoji této školy se sportovním zaměřením.  V případě potřeby mě prosím kontaktujte na red@zsplaminkove.cz.

Dovolte mi, abych také poděkoval panu magistru Ivanu Tučkovi za dlouhodobé řízení školy a popřál mu v osobním životě mnoho klidných a spokojených chvil.

Všem přeji krásné léto, pohodové prázdniny a dovolenou, bezpečný návrat z Vašich cest.

Těším se na setkání ve školním roce 2024/2025.

Mgr. Jiří Pejšman